Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Kompetencje

Coaching, jak podaje wiele szkół, to wielopoziomowy proces, który pomaga ludziom i organizacjom zwiększać efektywność, optymalizować działania, osiągać cele, a przez to – wykorzystując potencjał -stwarza lepsze warunki do szybszego rozwoju.  Czytaj więcej...
 
Na rynku jest wiele ofert usług coachingowych. Według raportu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych „Coachowie – Polska i Europa” (przyp.1), w Polsce pracuje około półtora tysiąca certyfikowanych coachów. Oprócz nich – pod nazwami “coach” lub “coaching”- swoje usługi oferują również ludzie bez wystarczających uprawnień, którzy określenia te traktują jak chwyt marketingowy. Dlatego, kiedy szukamy coacha, powinniśmy skrupulatnie dokonać wyboru.
Czytaj więcej...
 

Jeśli już postanowiłeś, że chcesz rozpocząć proces coachingu, że pragniesz zmiany, prędzej, czy później staniesz przed wyborem coacha. Poniższy artykuł daje wskazówki, jakimi można się kierować wybierając osobę, która ma nam towarzyszyć w podróży.

Czytaj więcej...
 

Poprzez otwartość rozumiem odbieranie drugiej osoby jako autentycznego, odczuwającego człowieka i wychodzenie poza swoje nawykowe systemy oceny. Przeciwieństwem otwartości jest zamykanie się na to, co oferuje nam teraźniejszość i uciekanie w przybierane maski "profesjonalisty", "eksperta", "autorytetu".

Czytaj więcej...
 

Więcej artykułów…

  1. Kompetencje coacha

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.