Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


NowościJuż w czwartek 27 października bezpłatny i tłumaczony na język polski, webinar z Toddem Henrym - ekspertem od kreatywności w biznesie i w życiu. 

Jego książki "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty" (więcej informacji na www.toddhenry.pl) pokazują jak być kreatywnym, kiedy tego potrzebujesz, jak świadomie możesz zarządzać swoją kreatywnością, a także co robić, gdy pomysłów masz zbyt dużo, a brakuje ci czasu na ich realizację.

Jego podejście do kreatywności jest praktyczne, bo powiązane z całym naszym życiem i pracą, a nie oderwane od niego!

Już jutro 27 października o 20.00! 

Zapisy na www.toddhenry.pl/webinar

 
 

„POWRÓT DO SIEBIE PRAWDZIWEJ”

To warsztaty wyjazdowe,  które odbędą się w dniach 30 lipca – 5 sierpnia 2016 r. w Ośrodku „Tu i Teraz”  (Nowe Kawkowo).

Poprowadzi je Patrycja Załug (coach pewności siebie), współprowadzi Marta Obrycka (Zen Coach)

Marta o warsztacie powiedziała nam: "To będzie karmiący czas zatrzymania, spotkania ze sobą i z innymi kobietami w otwartości, wzajemnej akceptacji, szacunku dla naszej wrażliwości i tego, jakie naprawdę jesteśmy." 

Jeżeli 

  • jesteś ciekawa jaka naprawdę jesteś
  • chcesz otworzyć się na siebie i innych
  • jesteś zmęczona codziennym kołowrotkiem i chcesz dobrze wypocząć
  • masz już dosyć starania się, aby spełniać oczekiwania i być idealną
  • chcesz wyjść poza niesłużące Ci, powtarzające się schematy
  • tęsknisz za akceptacją i szacunkiem dla całej siebie

– to spędź z nami cudowny tydzień w sycącej przestrzeni serca. To będzie karmiący czas zatrzymania, spotkania ze sobą i z innymi kobietami w otwartości, wzajemnej akceptacji, szacunku dla naszej wrażliwości i tego, jakie naprawdę jesteśmy.

Krok po kroku Marta i Patrycja poprowadzą Cię z powrotem ku sobie prawdziwej:

  • oczyszczając umysł z tego, jaka masz być, co masz lubić, jak się zachowywać, co trzeba a czego nie wolno, abyś mogła powrócić do wolności bycia sobą
  • lecząc zranienia, abyś mogła otworzyć serce dla siebie i innych
  • pogłębiając kontakt z ciałem, aby uwolnić zablokowaną energię i powrócić do pełnej żywotności
  • tworząc przestrzeń, w której będziesz mogła doświadczyć głębszego kontaktu z własną duszą, poczuciem sensu, radości, miłości

Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę
: http://www.codzienniepewnasiebie.pl/wyjazdy/
 
 

Ruszył Międzynarodowy Tydzień Coachingu

W tym samym czasie, na całym świecie coachowie International Coach Federation dzielą się wiedzą na temat coachingu, prowadzą warsztaty, oferują usługi pro bono. W ten sposób obchodzą święto swojej profesji. Przedsięwzięcie służy także przybliżeniu, czym jest profesjonalny coaching, stworzeniu szansy doświadczenia tej metody wsparcia, jak również płynących z niej korzyści. W tym roku Międzynarodowy Tydzień Coachingu potrwa do 22 maja. Zaplanowanych zostało wiele wydarzeń w największych miastach Polski.
Czytaj więcej...
 
 
Celem konferencji jest podjęcie problematyki rozwoju osobistego w ujęciu interdyscyplinarnym, w perspektywie socjologicznej, psychologicznej, pedagogicznej, filozoficznej. Podkreślenie czynników psychospołecznych warunkujących rozwój osobisty jednostki.
Ważnym elementem tego spotkania jest upowszechnienie i pogłębienie wiedzy na temat form wspierania rozwoju osobistego, głównie coachingu, jako efektywnej metody rozwoju osób i organizacji, ukazanie wielu dziedzin życia i obszarów aktywności człowieka w których ma zastosowanie i przynosi nieocenione rezultaty.
Czytaj więcej...
 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.