Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Nowości

Gdy przyjrzeć się bliżej współczesnym szkołom motywacji i rozwoju osobistego, okazuje się, że bazują w rzeczywistości na jednym i tym samym schemacie. Można go w skrócie opisać wzorem:

 Cel + Decyzja + Harówka = Sukces

 Rzecz jasna, żeby sprzedać konkretny program czy choćby koncepcję szkoleniową, trzeba zasugerować klientowi jak najłatwiejsze rozwiązanie – w stylu magicznych tabletek na odchudzanie – ukrywa się zatem zagadnienie HARÓWKI, a skupia na dwóch pozostałych komponentach: CELU i DECYZJI. To oczywisty błąd.

Takie podejście wystarcza do wejścia na drogę sukcesu i przebycia, co najwyżej, kilku początkowych etapów. Okazuje się bowiem, że zasada „wystarczy chcieć” nie wystarcza w starciu ze znacznie potężniejszymi siłami wpływającymi na ośrodki decyzyjne człowieka. Nazywamy to pułapką woli.

Tematu tego podjęli się organizatorzy cyklu seminariów: Synergia Mocy i zaproponowali temat: Prawdziwe Mechanizmy Osobistego Sukcesu. Drugiego lutego 2013 roku w Lublinie odbędzie się pierwsze szkolenie z tej tematyki.

Podczas seminarium dowiesz się:

1. jak radzić sobie z mechanizmami pułapki woli?

2. jak wygląda właściwa, a więc zgodna z rzeczywistym doświadczeniem, formuła osiągania sukcesów?

3. jak w kilku prostych krokach przejąć kontrolę nad fizycznym otoczeniem tak, by wspierało twoje zamierzenia?

4. Co to jest „język mocy”, jak zacząć z niego korzystać i rozwijać jego możliwości w każdej sytuacji?

5. Jak przy pomocy trzech prostych technik nauczyć się kierować strumieniem swoich myśli oraz zaprząc do efektywnej współpracy emocje i sferę podświadomości?

 

Ponieważ szukamy nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim pozytywnego, praktycznego skutku, którym się możesz ucieszyć w swoim życiu, dostaniesz do ręki trzy prawdziwie potężne techniki synergii mocy, czyli:

1. Planowanie zstępujące, dzięki któremu na każdym etapie zmierzania do sukcesu zachowasz pełne poczucie atrakcyjności wyznaczonego celu i płynącej stąd motywacji.

2. Technika wywierania natychmiastowego wpływu, pozwoli ci zachować wewnętrzną wolność od „pułapek woli”, dokonać właściwego wyboru (nawet gdyby miało to oznaczać redefinicję aktualnych celów) w zgodzie z twoją hierarchią wartości, odjąć pełnoprawną decyzję i znaleźć sens, a nawet przyjemność w wysiłku podejmowanym na rzecz realizacji twoich zamierzeń.

3. Psycho-RPG-7, która pozwoli ci w prosty, prawie podświadomy, nawykowy sposób połączyć całą powyższą wiedzę i wszystkie powyższe techniki w jedną, naturalną postawę, połączenie siły i radości czerpanej z właśnie dokonywanych w sobie zmian, a więc prawdziwą formułę synergii mocy.

SZCZEGÓŁOWE INFO I ZAPISY 

Szczególnie ciekawa jest też osoba prowadząca seminarium. To znany w środowiaku szkoleniowym, rozwojowym, ale też kościelnym Fabian Błaszkiewicz. Jest on mówcą motywacyjny, ekspertem w dziedzinie rozwoju osobistego i osiągania sukcesu. Jego charyzma, błyskotliwość i bezkompromisowość przyciąga tłumy na warsztaty w całej Polsce. Błaszkiewicz  jest też coachem biznesmenów, artystów i hip-hopowców. Jak magnes na słuchaczy działa jego odwaga w wygłaszaniu poglądów, nieustępliwa dosłowność przekazu i niepowtarzalny sposób nawiązywania kontaktu z odbiorcami. Fabian Błaszkiewicz jest również autorem bloga, dwóch książek i popularnych audiobooków oraz DJ-em. Obszerny artykuł na jego temat ukazał się niedawno w NEWSWEEK-u  i warto po niego sięgnąć.

W związku z zamieszaniem informacyjnym związanym z zawieszeniem Fabiana Błaszkiewicza przez jezuitów (w pełnieniu jego funkcji duchownego) organizatorzy seminarium poinformowali, iż "Nie ma to jednak żadnego związku z treściami, które będzie przekazywał podczas spotkania zatytułowanego "Synergia Mocy: Prawdziwe Mechanizmy Osobistego Sukcesu". Wydarzenie to nie powinno być w żadnym wypadku traktowane jako mające charakter ewangelizacyjny. Fabian Błaszkiewicz, jako profesjonalny coach, trener i mówca motywacyjny poprowadzi seminarium z elementami szkolenia dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i pracować nad sobą".

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.