Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Jak zostać coachem

Kontynuując temat: jak wybrać szkołę coachingu, który został opublikowany tydzień temu (pierwszą część artykułu możecie znaleźć tutaj), przejdźmy do wymiernych kryteriów, jakie możemy porównać.
Czytaj więcej...
 
To pytanie słyszałam wielokrotnie. Rozmówcy oczekują polecenia jednej dobrej szkoły czyli tak naprawdę podjęcia decyzji za nich, ale moim zdaniem takiej jednej szkoły nie ma. Wszystko zależy od tego, czego każdy z nas indywidualnie potrzebuje, ile ma czasu oraz co chce dzięki takiej edukacji uzyskać. Wiele szkół ma zbliżone programy np. zgodne z wymaganiami ICF czy ICI, więc zakres merytoryczny różni się nieznacznie. Natomiast jest kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę przed wyborem szkoły.
Czytaj więcej...
 
Można nim zostać przez przypadek albo z premedytacji. Można widzieć w nim trenera, przewodnika, choreografa zmiany albo towarzysza podróży przez życie. Coach, bo o nim mowa, to coraz bardziej pożądana profesja. O tym dlaczego niektórzy porzucają całe swoje dotychczasowe życie zawodowe by podążać drogą coachingu, opowiedzą nowo narodzeni coachowie.
 

Coaching Center już po raz siódmy zaprasza do udziału w Programie Stypendialnem COACHWISE™.

Osoby planujące wykorzystywanie umiejętności coachingowych w ramach działalności niekomercyjnej mają wyjątkową możliwość

Czytaj więcej...
 

Więcej artykułów…

  1. Regulacje dotyczące zawodu coacha

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.