Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Książki

Recenzja - Karina Gmurkowska, trenerka umiejętności miękkich

Po przeczytaniu książki jestem pod wrażeniem. Już sam tytuł wzbudza ciekawość. W pierwszym rozdziale umieszczona jest historia artystki –Candy Chang, dla której strata bliskiej osoby była trudnym wydarzeniem w życiu, nie mniej jednak myśli o innych bliskich, o upływie czasu i to wydarzenie zainspirowały ją do działania. Jej pomysłem było stworzenie miejsca na ścianie w jednym z opuszczonych domów, w którym ludzie mogą się napisać, co chcieliby zrobić zanim umrą. 
Die empty życie na 100 % to sposób życia, którym autor dzieli się z czytelnikami.  Czytaj więcej...
 
Recenzja Marcina Pisa, coacha:
Zostałem poproszony o recenzję książki "Coaching narzędziowy", ponieważ jest to temat szczególnie mi bliski, gdyż przez wiele lat byłem poddawany coachingowi w firmie i zaciekawiło mnie, co fachowcy piszą na ten temat.

Autorami pozycji "Coaching narzędziowy" są Panowie Wojciech Haman oraz Jerzy Gut .Panowie są Wspólnikami Grupy Szkoleniowej Kontrakt/OSH. Twórcy wielu autorskich standardów handlowych, szefowskich i negocjacyjnych. Czytaj więcej...
 


Recenzja - Kamila Kruk


Na tę recenzję musieliście czekać długo. Czemu? Ponieważ "Fundamenty coachingu" to nie książka na jedno popołudnie, lecz ogromny zbiór wiedzy bliski podręcznikowi. To pozycja z zakresu literatury naukowej, która sposobem w jaki jest napisana, zachęca do tego, aby już po pierwszych stronach wziąć do ręki długopis i robić notatki. Czytaj więcej...
 

Pod Patronatem Świata Coachingu powstała nowa ciekawa propozycja wydawnicza, którą możecie kupić ze specjalnym rabatem dla Czytelników (szczegóły poniżej).

"Kreatywność na zawołanie" to inspirujący przewodnik po świecie branży kreatywnej, oferujący wsparcie w procesie tworzenia, wiedzę jak rozwinąć swój twórczy potencjał i znaleźć więcej czasu na rzeczy, które są dla nas najważniejsze.

Od wydawcy:

Jeżeli każdego dnia w pracy musisz wymyślać cudowne rozwiązania dla szeregu problemów, a to wszystko pod nieustającą presją. Wszyscy wymagają natychmiastowego efektu, błyskotliwości i genialnych pomysłów na zawołanie. Przytłacza cię to? Sięgnij po tę książkę!
 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.