Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


BiznesowoCzyli jak skutecznie prosić o polecenia?

Pytanie w tytule wydaje się przewrotne, szczególnie biorąc pod uwagę świadomość, że prowadzenie biznesu coachingowego bazuje na pozyskiwaniu klientów właśnie głównie dzięki rekomendacjom. Przewrotność tego pytania nie jest jednak bezpodstawna.
 
Rynek Coachingowy w Polsce jest rynkiem bogatym, dającym duże możliwości rozwojowe. Pomimo dynamicznego wzrostu liczby coachów świadczących profesjonalne usługi, rynek ten jest wciąż rynkiem rozwijającym się (podobnie do tendencji w krajach UE i Stanach).
Czytaj więcej...
 
 Klub RBC – czyli właściwie co?

 Hasło Klub RBC brzmi tajemniczo, ale Klub Rozwoju Biznesowego Coachów brzmi obiecująco. Po pierwsze przynależność do jakiegokolwiek klubu zakłada wspólnotę, a człowiek jako istota stadna, wszelkiego rodzaju wspólnoty zazwyczaj bardzo lubi. Po drugie zawężona jest grupa zawodowa, co pozwala mieć nadzieję na wymianę doświadczeń, wrażeń, myśli. Wisienką na torcie jest rozwój biznesowy, te dwa słowa zawierają w sobie obietnicę czegoś wspaniałego – rozwoju i spełnienia, przy jednoczesnej satysfakcji finansowej.
 
 
Rok szkolny rozpoczęty, a więc nasz sezon coachingowy 2013/14 też. Tak właściwie to rok powinien rozpoczynać się we wrześniu, bo wtedy kończy się tzw. sezon ogórkowy, świat budzi się do zmian, do biznesu, do nowych planów.
 
Nasi klienci też się budzą z letargu wakacyjnego, mają mnóstwo przemyśleń, refleksji, planów i ochoty do zmian. A my możemy im w tym pomóc. Więc do boju, coachowie, trenerzy, konsultanci!
Czytaj więcej...
 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.