Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Świat coachingu to ogólnopolski portal, który stanowi ciągle rozbudowujące się kompendium wiedzy o coachingu. Dedykowany wszystkim osobom zainteresowanym coachingiem: klientom, coachom i osobom, które dopiero wchodzą w świat coachingu.

Jest to baza wiedzy zarówno tej podstawowej, jak i zaawansowanej – dowiecie się z niego: czym jest coaching, czym różnią się szkoły i certyfikaty, jak wybrać coacha lub nim zostać, jakie są rodzaje coachingu i jego zastosowania. Ponadto w zakładce wydarzenia znajdziecie informacje o najbliższych konferencjach, szkoleniach i spotkaniach Klubów Coacha. To źródło informacji o coachingu uwzględniające różne podejścia i szkoły.

Naszą misją jest promowanie coachingu i ułatwianie znajdowania informacji na wszelkie możliwe pytania na ten temat.

 

Wszystkie materiały dostępne na portalu objęte są Prawem autorskim. Rozpowszechnianie całości lub części jest dozwolone pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu. Niedotrzymanie tego warunku traktowane będzie jako plagiat - przestępstwo podlegające odpowiedzialności karnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.